Tel.: +421 911 608 222

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!

PREDAJ – Reštaurácia na Záhorí

Cena:
650 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Kuchyňa
Ulica:
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: reštaurácia
Stav objektu: novostavba
Vek objektu: 0
Úžitková plocha: 575 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:garážové státie
 
ID inzerátu:677965

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme kompletne zariadené a vybavené reštauračné zariadenie s príjemným posedením a s možnosťou uskutočňovania zábav, plesov, svadieb, rodinné oslavy, promócií, koncertov, školení a iných spoločenských podujatí s kapacitou reštaurácie s príjemným posedením pri krbe pre cca 50 ľudí a veľká sála s javiskom vo veľkosti 146 m2 s kapacitou pre cca 200 ľudí.
Jedná sa o novostavbu 3-podlažná budova, ZP 575 m2, ÚP 975 m2 + garáž + pozemok 1487 m2, ktorá umožňuje aj ubytovanie pre školiace strediská, rodinné oslaby, svadobných hostí a okoloidúcich turistov.
Svojou polohou a umiestnením uprostred obce ponúka výbornú možnosť ľahkej orientácie v dedine a je vzdialené iba 40 km od Bratislavy, a 18 km od Malaciek, čo je aj výhodou aj pre možnosť vývarovne pre 1700 obyvateľov obce a pre okolité obce na Záhorí v okrese Malacky. Vo dvore ja zabezpečené parkovanie až pre 18 automobilov.
Kuchyňa je kompletne vybavená nerezovým zariadením - vaňa, plynový sporák, konvektomat s príslušenstvom, veľký digestor, chladničky, mraziace boxy, gril, mikrovlnná rúra, pred prípravňa na mäso a zeleninu. Súčasťou týchto priestorov je samostatná miestnosť pre personál, WC pre personál, sklady na nápoje, zeleninu a pivničný sklad na pivo, víno a zeleninu so samostatným vchodom na zásobovanie.
Ubytovanie zariadenia má 4 apartmány a 6 izieb (posteľové), ktoré sú kompletne zariadené a vybavené. Pri hlavnom vchode je aj recepcia so šatňou a toaletami.
Pre administratívne účely je určené miesto na 1. Poschodí a samostatný objekt v zadnej časti budovy, kde sú ďalšie možnosti vybudovania kancelárií.
Výhodný podnikateľský projekt, ktoré toto zariadenie ponúka k vytvoreniu profitu, chce to trochu fantázie, šikovnosti a chuti pustiť sa do projektu. Reštaurácia ako aj ubytovacie zariadenie je schopné okamžitej prevádzky. V uvedenej lokalite je to ojedinelé zariadenie a použiteľné na veľmi veľa spôsobov využitia. Vybavením je objekt schopný okamžitej prevádzky. Predáva sa aj so zariadením.
Radi Vám predstavíme unikátny zážitok z osobnej prezentácie a širokej možnosti tejto výhodnej nehnuteľnosti.

Maklér:

makler
Maklér:Anna Bitter-Juhász
Telefón:0905 222 608
E-mail:anka-ZVNC-ashaus.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2