Tel.: +421 911 608 222

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
Ponuka
PREDAJ- 1-izb.byt- BA I. – pešia zóna Staré Mesto

PREDAJ- 1-izb.byt- BA I. – pešia zóna Staré Mesto

Bratislava-Staré Mesto (okres Bratislava I) - Byty - Predaj Predáme šikovný a útulný 1-izb.byt v historickom centre Bratislavy - Staré Mesto priamo v pešej zóne- Panská ulica. Byt o výmere 31 m2 je na prízemí obytného dvora s oknami do dvora, tehla. Vysoké stropy s klenbami tvoria charakter Starého mesta a zároveň poskytujú dostatok úložného priestoru. Priestranná murovaná kúpeľňa je s vaňou a s WC. Samostatná izba je s oblúkovými klenbami. Byt je otočený do tichého dvora. Okenice tvoria drevené zdvojené okná. Ideálne pre jednotlivca či ako investícia na prenájom pre zahraničných turistov. Absolútne centrum mesta a zároveň ticho v byte.
PRENÁJOM – 1-izb.byt BA III.- Rača

PRENÁJOM – 1-izb.byt BA III.- Rača

Bratislava-Rača (okres Bratislava III) - Byty - Prenájom Prenajmeme pekný svetlý slnečný útulný kompletne zariadený 1-izb.byt v tichej časti BA III. – Rača na ulici Podbrezovská. Dom je tehlový a zateplený . Byt sa nachádza na príjemnom 4. Poschodí s výťahom. Vo vstupnej chodbe je zabudovaná skriňa s dostatočným úložným priestorom a priestranná kúpeľňa ponúka pohodlie, nakoľko je vybavená vaňou, pračkou i toaletou. V izbe sa nachádza kuchynský kút s barovým pultom a svetlou obývačkou, kde je umiestnená rozťahovacia pohovka. Komfort tohto bytu tvorí príjemná priestranná loggia s krásnym výhľadom na Raču, kde môžete tráviť príjemné chvíle pri vínečku či pri kávičke. Prenájom je možný ihneď. RK platíte iba polovicu nájmu za sprostredkovanie.
PRENAJOM- 1-izb.byt Dúbravka

PRENAJOM- 1-izb.byt Dúbravka

Bratislava-Dúbravka (okres Bratislava IV) - Byty - Prenájom Prenajmeme slnečný kompletne zariadený 1-izb.byt v peknej lokalite na začiatku Dúbravky- Landauova ul, 3.p./8, 36 m2 + zasklenená loggia, plastové okná. Murovaná kúpeľňa + samostatné WC ponúkajú komfort. Kuchyňa je kompletne zariadená – nová pračka, ľadnička, kombinovaný sporák, mikrovlnka so špajzou Vám umožňuje dobrú kuchyňu pre milovníkov varenia. Byt je výnimočný svojim krásnym výhľadom na Kamzík, kde si môžete posedieť na priestrannej zasklenej loggii pri dobrej kávičke či pri raňajkách . Slnečný a svetlý byt s príjemnou atmosférou. Províziu platíte iba polovicu nájmu.
Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2