Tel.: +421 911 608 222

RealSoft WEB Web s inzerátmi nehnuteľností zo systému RealSoft!
Web do 24 hodín Vytvorte si portfólio inzerátov s webom už do 24 hodín!
Ponuka
PREDAJ - garsónka s loggiou BA IV. - Karlova Ves

PREDAJ - garsónka s loggiou BA IV. - Karlova Ves

Bratislava-Karlova Ves (okres Bratislava IV) - Byty - Predaj Predáme priestrannú garsónku s loggiou v lukratívnej a tichej časti BA IV. – Dlhé Diely – Ľudovíta Fullu na ideálnom 3. Poschodí s výťahom. Byt o výmere 32 m2 + loggia 1,5 m2 ponúka príjemné bývanie s pekným výhľadom. Do bytu sa vstupuje do predsiene kde je zabudovaná rolldor skriňa s dostatočným úložným priestorom. Murovaná kúpeľňa je s vaňou, umývadlom a práčkou. Z predsiene sa vchádza do priestrannej obývačky spojenej s kuchynským kútom. Izbu viete predeliť aj na spací kút. Z obývačky je vstup aj na príjemnú loggiu, kde si môžete posedieť pri dobrej kávičke. Veľmi pekné prostredie priamo v blízkosti pešej zóny a drobných obchodov. Kontaktovať iba telefonicky na t.č. 0905222608
PREDAJ- 3-izb.byt BA II. – Ružinov

PREDAJ- 3-izb.byt BA II. – Ružinov

Bratislava-Vrakuňa (okres Bratislava II) - Byty - Predaj Predáme pekný priestranný veľmi dobre dispozične riešený 3-izb.byt v tehlovom dome na Trnavskej ceste o výmere 84,39 m2 z toho 2,00 m2 pivnica. Byt je na zvýšenom prízemí v pôvodnom stave. Výborná dispozícia bytu ponúka z predsiene vstup do veľkej samostatnej kuchyne s murovanou špajzou, do priestrannej obývačky a do samostatnej spálne a detskej izby. V izbách sú pekné drevené dubové parkety. Kúpeľňa je murovaná s vaňou a výhodou je samostatná toaleta. Široká predsieň ponúka komfort bývania, kde je dostatok možného úložného priestoru. Byt je vhodný pre kupujúcich, ktorí si chcú upraviť byt podľa svojich predstáv. Svojou polohou je výnimočný, nakoľko je v blízkosti Obch.domu Centrál, Miletičovej, Zimného štadióna a iba kúsok od centra. Neoceniteľnú výhodou je uzatvorený dvor, kde si môžete posedieť s rodinou a veľmi dôležité parkovanie vo dvornej časti pre vlastníkov domu. Parkovanie je možné aj pred domom. Prosíme kontaktovať iba telefonicky na t.č. 0905/222608.
PREDAJ -3-izbový byt- centrum BA I. Staré Mesto

PREDAJ -3-izbový byt- centrum BA I. Staré Mesto

Bratislava-Staré Mesto (okres Bratislava I) - Byty - Predaj PREDAME atypický 3-izbový byt v centre BA I.- Staré Mesto rozdelený na 2 samostatné bytové jednotky na Obchodnej ulici. 2-izb.byt - o výmere 67 m2 s 2 samostatnými izbami s vysokými stropmi a krásnou drevenou podlahou tvoria charakter a veľkosť priestoru typický pre Staré Mesto. Honosnosť bytu tvorí vzdušná a priestranná obývačka s krásne upraveným stropom a drevenými parketami a doplnená elektrickým krbom. Spálňa je tiež veľká, samostatná s peknými drevenými parketami a kazetami. Do bytu sa vchádza po krásnej monumentálnej dlažbe do predsiene a do kuchyne. Komfort bytu tvorí priestranná kúpeľňa, so sprchovacím kútom, WC a bidetom. Dlažba a obklad sú vkusne zladené a usporiadané do poličiek. Dve umývadlá sú osadené do murovaného pultu. 1-izbový byt o výmere 29 m2 má špecifické riešenie, kde nad kuchyňou a kúpeľňou je vybudovaná skvelá spacia časť, čím vznikol väčší priestor na obývaciu časť, kde vysoké stropy s klenbami tvoria atypický charakter bytu. Byt má samostatnú kuchyňu s rohovou kuchynskou linkou a kúpeľnu so sprchovacím kútom s toaletou. Fantáziu a tvorivosť je možné uplatniť v oboch bytoch. Byty majú nízke náklady na bývanie, majú vlastný plynový kotol. V jednom byte môžete bývať a druhý môžete prenajímať, či pracovať. Výhodné aj ako investícia na prenajímanie. Je možné parkovanie vo dvore, čo je veľkou výhodou. Kto chce bývať v centre mesta a neďaleko pešej zóny, tak tento byt je určený práve pre vás. To všetko iba za cenu 3-izbového bytu 289000,- €
PREDAJ - 2-izbový byt- centrum BA I. Staré Mesto

PREDAJ - 2-izbový byt- centrum BA I. Staré Mesto

Bratislava-Staré Mesto (okres Bratislava I) - Byty - Predaj Predáme vzdušný a priestranný atypický 2-izb.byt v tichej lokalite Starého mesta BA I. – Staré Mesto – Ferienčíková ulica. Byt je na prízemí s malebnou záhradkou. Dom je tehlový v secesnom štýle. Byt o výmere 113 m2 z toho výmera pivnice je 48 m2 ponúka honosné bývanie v Starom meste. Do bytu sa vchádza z dvornej časti domu, kde je predzáhradka. Byt je veľmi tichý a pokojný. Svojimi vysokými stropmi tvorí dominantu Starého mesta a charakter tohto bytu. Z predsiene sa vstupuje do zrekonštruovanej kuchyne s rohovou kuchynskou linkou a jedálenským stolom. Samostatný vstup je do malej kúpeľne, kde je umiestnený aj plynový kotol na kúrenie. Výhodou je samostatné WC. Čarovný priestor tvorí obývačka otočená do dvora s krásnou výmerou 28 m2 odkiaľ sa vchádza do vzdušnej a honosnej spálne. V izbách sú drevené parkety. Ideálne pre krásne a tiché bývanie v Starom meste aj s kúskom záhrady.
PREDAJ - 2-izb.byt novostavba Dunajská Streda

PREDAJ - 2-izb.byt novostavba Dunajská Streda

Dunajská Streda Byty - Predaj Predáme dobre dispozične riešený 2-izb.byt v absolútnom centre mesta Dunajská Streda. Byt o výmere 60 m2 z toho 3 m2 balkón na 3.poschodí s krásne upraveným dvorom ponúka príjemné bývanie v tehlovom dome- v centre mesta Dunajská Streda staršia novostavba, tehla na ulici Biskupa Kondého. Do bytu sa vchádza cez pavlač, kde je možné si posedieť na kávičke a nadýchať sa čerstvého vzduchu. Byt tvorí predsieň so vstupom do samostatnej spálne otočenej do tichého dvora, čo je veľkou výhodou, východná strana. Z predsiene je vstup aj do kúpeľne so sprchovacím kútom, a do samostatnej toalety, čo je bonusom tohto bytu. Vlastné podlahové elektrické kúrenie, poskytuje pocit tepla a možnosť regulovať kúrenie podľa vlastnej potreby. Z predsiene sa vstupuje aj do obývačky, ktorá je prepojená s kuchyňou, kde je aj jedálenská časť. Benefitom bytu je balkón s príjemným posedením pri kávičke.
Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2